Dynamic Prolink

Dynamic Prolink
Skladem
původně 0.00 €
158.51 € vč. DPH
131.00 €
bez DPH
Popis Popis

Popis

Tabulka EU velikostí:

38 39 41 42 43 45 46 47 48
0 0 0 0 0 0 0 0 0


Tento model Vám můžeme dodat i na systém SNS.

Inovovaný model BOTAS DYNAMIC PROLINK zimní kolekce 2021/22 pro combi styl na upínacím systému firmy SALOMON - PROLINK®.

Atraktivní černo-bílo-červený design zachovává jednotnou linii celé kolekce lyžařské běžecké obuvi. Horní dvoudílná otočná manžeta je zhotovena z dvoutuhostního plastového materiálu. Manžeta je připevněná k patičce pevným kovovým čepem. Holenní zapínání variabilním VELCRO páskem zaručuje dostatečnou oporu nohy při "bruslení" i dostatečnou volnost při klasickém způsobu běhu.

Komfort uvnitř obuvi je zajištěna měkkou vnitřní botičkou se šněrováním kulatým šněrovadlem a anatomicky tvarovanou vkládací stélkou INSOLE LB PERF s perforací v přední části stélky pro kvalitnější odvod vlhkosti. Ztrojená ochrana nohy proti vnikání sněhu a vlhkosti je zajištěna ochranným překrytím šněrování, pogumovaným zdrhovadlem s voděodolnou úpravou WATER-RESIST a pružná měkká manžeta CFT - CUSTOM FIT TECHNOLOGY integrována do vrchní části límce obuvi.

Nová bílo-černá podešev PROLINK® PERFORMANCE CLASSIC upínacího systému f. SALOMON - PROLINK® má nižší profil a pevnější spojení s vázáním. Ve spojení s doporučeným vázáním PROLINK® Pro Combi s flexí 115 zaručuje výjimečný kontakt se sněhem.

Doporučené vázání: LV409027 - PROLINK® PRO COMBI